TÜRKYILMAZ KİREÇ YAPI MALZEMELERİ PETROL MÜH TAAH İNŞ.SAN.TİC.LTD.ŞTİ., üretimi sırasında  yalın üretim şartlarını uygulamayı  ve her aşamada KYS ve çevre ile ilgili sorumluluklarını yerine  getirmeyi ilke edinmiştir. TÜRKYILMAZ KİREÇ YAPI MALZEMELERİ PETROL MÜH TAAH İNŞ.SAN.TİC.LTD.ŞTİ bu bağlamda hammadde alımından, ürünün müşteriye iletilmesi sürecindeki tüm aşamalarda kaliteli ürün üretimi ile ilgili tüm prosesleri belirlemiş ve çevre kirliliğini ortadan kaldırmak ile ilgili gerekli altyapıyı oluşturmuştur.

TÜRKYILMAZ KİREÇ YAPI MALZEMELERİ PETROL MÜH TAAH İNŞ.SAN.TİC.LTD.ŞTİ bu doğrultuda, ISO 9001:2015 Kalite Yönetim Sistemini ve ISO 14001:2015 Çevre Yönetim Sistemini kurmuş ve sürekliliğini sağlayarak aşağıdaki konularda, çalışanlarının ve iş faaliyetlerinden etkilenebilecek diğer kişilerin sağlık, güvenlik ve refahını güvence altına almak için tüm makul adımları atacağını taahhüt etmektedir. 

  • Ürün ve hizmet kalitemizi iyileştirerek müşteri memnuniyetini artırır.
  • Çevre kirliliğini önlemek, doğal kaynakları korumak için, atıkların kaynağında azaltılarak geri kazanılmasım ve kontrollü bir şekilde bertaraf edilmesirıi sağlar. 
  • Çalışmalarımız ile ilgili yükümlü bulunduğumuz tüm yasal mevzuatlar şartlarını, müşteri gerekliliklerinni belirler ve buna uymak için gerekli altyapıyı sağlar.  
  • Çalışanlarımıza ve  tedarikçilerimize kalite ve çevre konusunda bilinci artıracak, ekip ruhunu geliştirecek, katılımlarım artıracak şekilde eğitimleri planlar, verir ve etkinliğini değerlendirir. 
  • Bağlam, ilgili taraflar, riskler ve çevre boyutları dikkate alınarak hedefleri belirlemek ve bu hedeflere  ulaşmak için programlar yapmak
  • Çalışmalarımızın tüm aşamalarında çalışanlar ile birlikte paydaşların  katılımını sağlar, görüş ve önerilerini de alarak  proseslerini sürekli iyileştirir.
  • Sistemini periyodik olarak gözden geçirir ve sürekli iyileştirmek için gerekli altyapıyı hazırlar.